TROBA EL TEU COMERCIAL

Ets professional de perruqueria o estètica?

El nostre equip de vendes t'assessorarà i visitarà

En Staff Grup portem més de 25 anys assessorant a negocis d'estètica i perruqueria de tot el país. Treballem amb grans marques perquè el teu negoci destaqui respecte a la competència. En perruqueria i estètica és molt important tenir una bona relació amb els teus clients i nosaltres ho apliquem adaptant-nos als teus horaris i oferint-te un servei efectiu i amb productes de qualitat.

El nostre equip està format per professionals del sector que entendran les necessitats del teu saló o perruqueria i t'oferiran les millors solucions per al teu negoci. Escriu-nos i un comercial vindrà a visitar-te per assessorar-te i ajudar-te a escollir tots els productes i eines que puguis necessitar.


Contacta amb nosaltres.

Acceptar

Staffgrup.com fa servir cookies per donar-li la millor experiència de navegació. Sicontinua la navegació entenem que vostè accepta la nostra política de cookies.